خانه / مقالات مشاوره ای / برخی از پذیرفته شدگان دانشگاه شریف در کنکور ۹۶
آزمون آنلاین همراه کنکور
دانشگاه شریف

برخی از پذیرفته شدگان دانشگاه شریف در کنکور ۹۶

خیلی از کنکوری ها و مشاوران دوست دارن بدونن که با چه رتبه، منطقه و … ای میشه توی دانشگاه صنعتی شریف قبول شد. اطلاعاتی درمورد پذیرفته شدگان دانشگاه شریف در کنکور ۹۶ آماده شده که مطالعه اون براتون حتما جالب هستش. اطلاعاتی شامل نام، شهر، رتبه در سهیمه، سهمیه و رشته قبولی این داوطلبان در این مطلب نوشته شده. این شما و این هم اطلاعاتی که صحبتش رو کردیم:

نام

شهر

رتبه در سهمیه

سهمیه

رشته قبولی

دین پژوه صابر

تبریز

رتبه ۱

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فقیه خراسانى محمدکاظم

یزد

رتبه ۱

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مرادى آرمین

شهریار

رتبه ۱

منطقه ۳

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شهابى سجاد

مشهد

رتبه ۱

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مطهرى نیا محمدامین

یزد

رتبه ۲

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مراد بیگى سید حسام الدین

شهریار

رتبه ۲

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفرى طادى مجتبى

اصفهان

رتبه ۲

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احمدیارندى محمد حسن

تهران

رتبه ۳

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نشائى مقدم امیررضا

ساری

رتبه ۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بصیرى حسین

بستان آباد

رتبه ۳

منطقه ۳

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نعیمى سعید

تهران

رتبه ۴

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نجفى سجاد

فردوس

رتبه ۴

منطقه ۳

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قیدى محمد

تهران

رتبه ۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عزیزخانى عرفان

ابهر

رتبه ۵

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ویسى تبار عبدالباسط

مریوان

رتبه ۵

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رستمى امیرحسین

زنجان

رتبه ۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

امیرى پریان محمد مهدى

کرمانشاه

رتبه ۶

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریمى امیر حسین

بندرعباس

رتبه ۷

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

لک‌ سامان

تهران

رتبه ۸

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ذاکرزواردهى حسن

بابل

رتبه ۸

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نیک زاد مهدى

شهرری

رتبه ۸

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بنکدار امیرحسین

مشهد

رتبه ۸

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عزیز پور على

تبریز

رتبه ۹

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خانکى حامد

اسلام‌شهر

رتبه ۹

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جهان بخش شروین

تهران

رتبه ۱۰

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مقیمى ارشیا

زنجان

رتبه ۱۰

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شامى سیاوش

میاندوآب

رتبه ۱۰

منطقه ۳

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبدى حسین

تهران

رتبه ۱۰

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قانع خیابانیان رضا

تهران

رتبه ۱۱

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رمضانى کرقند امین

تربت حیدریه

رتبه ۱۱

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضایى پژدند امیررضا

مشهد

رتبه ۱۲

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صمیمى فر میلاد

کرمانشاه

رتبه ۱۲

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جبلت ایمان

شیراز

رتبه ۱۳

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اشرفیان پوریا

همدان

رتبه ۱۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بصیرپور بهراد

اهواز

رتبه ۱۴

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شاهمرادى محمدحسین

تهران

رتبه ۱۵

منطقه ۳

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حامد حیدردوست ایمان

شیراز

رتبه ۱۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جمالى نیما

شاهرود

رتبه ۱۶

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قدمیارى امیر رضا

شهریار

رتبه ۱۶

منطقه ۳

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهرامیان محمدرضا

اصفهان

رتبه ۱۷

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مرزبان محمد

شهریار

رتبه ۱۷

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قربان پور على

ساری

رتبه ۱۸

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یاورزاده حسین

ارومیه

رتبه ۱۹

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فتاحى امیرحسین

گرگان

رتبه ۲۰

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرقانى کیمیا

تهران

رتبه ۲۰

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرمانیان ابوالفضل

قم

رتبه ۲۱

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

موسوى یگانه

ایلام

رتبه ۲۱

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مجرد پارسا

تهران

رتبه ۲۲

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صادقى محمدعرفان

ساوه

رتبه ۲۲

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فلاحى پوریا

شهریار

رتبه ۲۲

منطقه ۳

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کازرونى حقیقت حسنا

شیراز

رتبه ۲۲

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حسینى سید علیرضا

همدان

رتبه ۲۳

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ترابى یاسمن

تهران

رتبه ۲۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یاربخش رضا

شیراز

رتبه ۲۵

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خسروى فر مهدى

بندرعباس

رتبه ۲۵

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبداللهى علیرضا

کاشان

رتبه ۲۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عابدلواحدى محمد

اردبیل

رتبه ۲۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

افسرى امیر

شهرری

رتبه ۲۷

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابراهیمى حامد

شیراز

رتبه ۲۸

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میناگر موسى

بابل

رتبه ۲۸

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

متین پور کوثر

عباس آباد

رتبه ۲۸

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عباسپور زهرا

لار

رتبه ۲۹

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

وفائى تبار سروش

ورامین

رتبه ۳۰

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

على بنده لو حسین

رزن

رتبه ۳۰

منطقه ۳

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

معصومى شهربابک سینا

کرمان

رتبه ۳۱

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

امیرى هنزایى حسین

جیرفت

رتبه ۳۱

منطقه ۳

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ملاحسینى پوریا

تهران

رتبه ۳۲

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فعلى حبیب

شهرری

رتبه ۳۲

منطقه ۲

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سندانى کاشى محمدحسن

تهران

رتبه ۳۳

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صفاریه سجاد

سمنان

رتبه ۳۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرزائى سقزچى على

نور

رتبه ۳۴

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرقانى فرشته

یزد

رتبه ۳۵

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اسدزاده حسین

نظرآباد

رتبه ۳۵

منطقه ۳

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صلواتى پارسا

تهران

رتبه ۳۶

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

دماوندى اصلى کسرا

قائم شهر

رتبه ۳۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نیکمرد محمد

بیرجند

رتبه ۳۷

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بنکدارى محمدحسین

کرمانشاه

رتبه ۳۷

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضوانى سجاد

تهران

رتبه ۳۹

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

دشتى آفاق

یزد

رتبه ۳۹

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میمنى محمد

یزد

رتبه ۴۰

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

معصومى زاده سید مسعود

زنجان

رتبه ۴۱

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بیگ وردى مهتاب

تهران

رتبه ۴۲

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدى پرهام

قزوین

رتبه ۴۲

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

باقرى على

کرج

رتبه ۴۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مرادى مهرداد

تهران

رتبه ۴۴

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

تقوائى عرفان

ساری

رتبه ۴۴

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شعرا محمدحسین

شیراز

رتبه ۴۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قلى پور امیر حسین

تربت حیدریه

رتبه ۴۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خرسند دیلمى داود

تهران

رتبه ۴۶

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قنبریان على

شیراز

رتبه ۴۷

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نجار درونکلایى محمد

بابل

رتبه ۴۷

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

على نژاد مهسا

رامسر

رتبه ۴۷

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

آخرتى سجاد

گناباد

رتبه ۴۸

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نجات حامد

تهران

رتبه ۵۰

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سنجرى پور شایان

کرمان

رتبه ۵۰

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حدودى عتیق سیدطاها

تبریز

رتبه ۵۲

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرزین نسب امیر محمد

بندرعباس

رتبه ۵۲

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عظیمى محمدرضا

ساوه

رتبه ۵۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اله پور محمدرضا

بیرجند

رتبه ۵۴

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فتاح پور محمد

ورامین

رتبه ۵۵

منطقه ۳

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احمدى امیرى ندا

تهران

رتبه ۵۶

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مقصودى محمد

رفسنجان

رتبه ۵۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اسلامى مهسا

تبریز

رتبه ۵۷

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مشکین نژاد روزبه

تهران

رتبه ۵۷

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ره گشاى سید حسین

قائم شهر

رتبه ۵۷

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

راسخ سید محمد رضا

ساری

رتبه ۵۸

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شریعتى اشکورى محمدجواد

قم

رتبه ۵۹

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قاسمى الهه

رشت

رتبه ۶۰

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرقدانى چهارسوقى سروش

اصفهان

رتبه ۶۲

منطقه ۱

مهندسی کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

تقوا کاویان

لاهیجان

رتبه ۶۲

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کلاهدوزان پویا

اصفهان

رتبه ۶۳

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفرى امیرعباس

شهرکرد

رتبه ۶۴

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرزائى رشید جواد

اسدآباد

رتبه ۶۵

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

امیدوار محمد

مشهد

رتبه ۶۶

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عظیمى علیرضا

ساوه

رتبه ۶۶

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صدیق ساعتلو ساناز

ارومیه

رتبه ۶۸

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

درودى سجاد

نیشابور

رتبه ۷۰

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حیدرى روح الله

لامرد

رتبه ۷۱

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شاهین مجتبى

قم

رتبه ۷۳

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کوشافر الهه

کرج

رتبه ۷۴

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سعادت سجاد

شیراز

رتبه ۷۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عظیمى نیا علیرضا

کاشان

رتبه ۷۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عباس بیگى محمدعلى

قزوین

رتبه ۷۷

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کلانترى علیرضا

اصفهان

رتبه ۷۸

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ملائى خاص امیرحسین

قم

رتبه ۷۹

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرمحمدى علیرضا

بردسیر

رتبه ۷۹

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کارگر حسین

پاکدشت

رتبه ۸۰

منطقه ۳

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صادقى محمد امین

قشم

رتبه ۸۱

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رنجبر محمدمهدى

کرمان

رتبه ۸۲

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اشرفى مقدم امیرحسین

گنبد

رتبه ۸۲

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

هاشمى طالخونچه سیدامیرمحمد

اصفهان

رتبه ۸۴

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حق شناس حسین

قزوین

رتبه ۸۴

منطقه ۲

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

دهقان مهدى

میاندوآب

رتبه ۸۵

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کوزه لى احمد

گنبد

رتبه ۸۵

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شرفى امید

تهران

رتبه ۸۶

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرآفتاب سیدمسعود

کاشان

رتبه ۸۸

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رمضانى نیکو فرد على

بوئین زهرا

رتبه ۸۹

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نقى زاده پریسا

تهران

رتبه ۹۰

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرقانى پور وحید

ساوه

رتبه ۹۱

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کلائى امیرحسین

دامغان

رتبه ۹۳

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

طارمى محمدرضا

تهران

رتبه ۹۴

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اربابى حسین

شهرجدید هشتگرد

رتبه ۹۶

منطقه ۳

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گودرزى سمانه

تهران

رتبه ۹۶

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عمارى امیر على

تبریز

رتبه ۹۷

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قوکاسیان هراد

اصفهان

رتبه ۹۸

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

باپیرى پردیس

ایلام

رتبه ۹۸

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریمى محمدیان زهرا

تهران

رتبه ۹۸

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نورى محمدعلى

تهران

رتبه ۱۰۱

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

آیرملو ثنا

تبریز

رتبه ۱۰۴

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حسن آبادى محمدرضا

قزوین

رتبه ۱۰۴

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گل محمدى رامشه على

پاکدشت

رتبه ۱۰۴

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مصباحى گلناز

شیراز

رتبه ۱۰۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رشیدى سنا

همدان

رتبه ۱۰۷

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ناطقى مسعود

تهران

رتبه ۱۰۸

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محبى فرد رضا

کرمان

رتبه ۱۰۹

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عدولى حسام

تنکابن

رتبه ۱۰۹

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محرابیان على

تهران

رتبه ۱۱۱

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

روشن قیاس شقایق

شیراز

رتبه ۱۱۲

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ملائى رحیم

آباده

رتبه ۱۱۲

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرافضل سیدایمان

تهران

رتبه ۱۱۳

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ترابى سید على

قائن

رتبه ۱۱۳

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گلزاده کیارش

تهران

رتبه ۱۱۵

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

زردان پور محمدمهدى

دماوند

رتبه ۱۱۹

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رستمى محمد

شیراز

رتبه ۱۲۰

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صفار فاطمه

گرگان

رتبه ۱۲۰

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرزائى جواد

کرمان

رتبه ۱۲۲

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفرى مریم

تهران

رتبه ۱۲۴

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

توسل امیرحسین

کرج

رتبه ۱۲۷

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کاظمى احسان

تهران

رتبه ۱۲۸

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریمى علیرضا

قم

رتبه ۱۲۸

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شعیبى کلور سیدمحمدرضا

اسلام‌شهر

رتبه ۱۲۹

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریم اقایى حمید رضا

شیراز

رتبه ۱۳۰

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حمیدى محراب

اسفراین

رتبه ۱۳۰

منطقه ۳

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فلفلیان پارسا

اصفهان

رتبه ۱۳۱

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جهانتیغ حامد

زاهدان

رتبه ۱۳۱

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهمنى امیر محمد

شهریار

رتبه ۱۳۱

منطقه ۳

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سهرابى پور محمد

اسلام‌شهر

رتبه ۱۳۳

منطقه ۲

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

هدایت زاده احمد

مشهد

رتبه ۱۳۴

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ایوبى گل على

قائن

رتبه ۱۳۴

منطقه ۳

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سلیمان اف لیلى

نیشابور

رتبه ۱۳۵

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

غضنفرى سیدمصطفى

تهران

رتبه ۱۳۸

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ایزدى حمید

کرمانشاه

رتبه ۱۳۹

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبدالملکى امیرحسین

پاکدشت

رتبه ۱۴۲

منطقه ۳

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

تیمورى آیلا

تبریز

رتبه ۱۴۳

منطقه ۱

مهندسی برق|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

زارع امیر حسین

یزد

رتبه ۱۴۳

منطقه ۳

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدزاده حمید

مشهد

رتبه ۱۴۵

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محسن نژادبرواتى امیرحسین

کرمان

رتبه ۱۴۵

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

منصورى محمد

بجنورد

رتبه ۱۴۹

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عباس زاده کسرى

تبریز

رتبه ۱۵۰

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

چشمى احسان

سبزوار

رتبه ۱۵۱

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

واحدى امیرمحمد

قم

رتبه ۱۵۲

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بیات ستاره

تهران

رتبه ۱۵۸

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خلیقی نژاد غزل

اصفهان

رتبه ۱۵۹

منطقه ۱

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبدالصمدى محمد

شهرک سهند

رتبه ۱۶۰

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سویزى على

سبزوار

رتبه ۱۶۰

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فرزین امیرعلى

تهران

رتبه ۱۶۲

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

دادخواه تهرانى پویا

اصفهان

رتبه ۱۶۳

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبدعلى پور محمدرضا

برازجان

رتبه ۱۶۳

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

باقرصاد سروش

اصفهان

رتبه ۱۶۴

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یوسف الهى على

کرمان

رتبه ۱۶۴

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

علیزاده محمد

کرج

رتبه ۱۶۴

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

باقرزاده امىررضا

تبریز

رتبه ۱۶۵

منطقه ۱

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

آغوئى خواه محدثه

تهران

رتبه ۱۶۶

منطقه ۳

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ازاد على رضا

قم

رتبه ۱۶۸

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

همتى پرنیان

اصفهان

رتبه ۱۶۹

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریمى شرودانى احمد

اصفهان

رتبه ۱۷۰

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

هاشمى شاهرودى سیدعلى

قم

رتبه ۱۷۲

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

طالبى نژاد مصطفى

شهربابک

رتبه ۱۷۲

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نادرى لیلا

قم

رتبه ۱۷۴

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ندیرى امیرحسین

کرج

رتبه ۱۷۶

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سربیشه گى ساسان

قائن

رتبه ۱۷۶

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

توفیقى محمدى علیرضا

یزد

رتبه ۱۷۷

منطقه ۲

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدى رفاه محمدمهدى

تهران

رتبه ۱۸۰

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

غلامى محسن

شهرکرد

رتبه ۱۸۱

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سورى سجاد

تویسرکان

رتبه ۱۸۱

منطقه ۳

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یاورى محمد

اصفهان

رتبه ۱۸۳

منطقه ۱

مهندسی مکانیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کشاورز گیلده محراب

لاهیجان

رتبه ۱۸۶

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حاجبرات محمد امین

محلات

رتبه ۱۹۰

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

امینى فاضله

مشهد

رتبه ۱۹۱

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سجادى نسب سیدرضا

اصفهان

رتبه ۱۹۳

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مطهرى پور محمدرضا

کرج

رتبه ۲۰۲

منطقه ۲

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صادقى اسماعیل

فریمان

رتبه ۲۰۷

منطقه ۳

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بلوکى على

نیشابور

رتبه ۲۰۸

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قندى جلوانى امین

اصفهان

رتبه ۲۱۰

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کیومرثى محمدمهدى

شیراز

رتبه ۲۱۸

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

علیپور فیروزى وحید

تبریز

رتبه ۲۲۰

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

استوار امیرعباس

شیراز

رتبه ۲۲۲

منطقه ۱

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حسین زاده محدثه

آمل

رتبه ۲۲۴

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

لطفى سیلاب على

تبریز

رتبه ۲۲۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صادقى على

یزد

رتبه ۲۲۷

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابوالاحرارى امید

شیراز

رتبه ۲۳۰

منطقه ۱

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفرابادى على

خمین

رتبه ۲۴۵

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جلائیان فاطمه

مشهد

رتبه ۲۴۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صالحى امیرعباس

خمینی شهر

رتبه ۲۴۸

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

پورشهبازکلخوران امیررضا

اسلام‌شهر

رتبه ۲۴۹

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مرادپور رضا

مرودشت

رتبه ۲۵۵

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرزایى على

تهران

رتبه ۲۶۱

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فلاح فیشانى آرین

قزوین

رتبه ۲۶۱

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفراسماعیلى علیرضا

قم

رتبه ۲۶۲

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سلحشور صدرا

بناب

رتبه ۲۶۳

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

غلامى فشخامى سینا

تهران

رتبه ۲۶۷

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جیواد رضا

شیراز

رتبه ۲۶۹

منطقه ۱

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

طلوعى محمدعرفان

اصفهان

رتبه ۲۷۱

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

هرندى امیرعباس

اصفهان

رتبه ۲۷۲

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بیات سروش

تهران

رتبه ۲۷۴

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بیگى زاده مریم

بندرعباس

رتبه ۲۷۷

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

على زاده احمد

کرج

رتبه ۲۷۹

منطقه ۲

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

باقرى رضا

شیراز

رتبه ۲۸۰

منطقه ۱

علوم کامپیوتر|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضانژادملکى امیرحسین

باغستان

رتبه ۲۸۰

منطقه ۳

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

آقاجانى امیرسالار

تهران

رتبه ۲۸۱

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نظرى محمد

اصفهان

رتبه ۲۸۳

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

على آبادى علیرضا

بیرجند

رتبه ۲۹۳

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صالحیان خالدآبادى محدثه

پاکدشت

رتبه ۲۹۴

منطقه ۳

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

افضلى محمد

کرمان

رتبه ۲۹۷

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

پورمحمد رضا

خوی

رتبه ۲۹۸

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سجادى سید پویان

تهران

رتبه ۳۰۰

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابوالحسنى طرقى مبین

تهران

رتبه ۳۰۱

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یعقوبى بهزاد

تهران

رتبه ۳۰۲

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مجیرى علیرضا

شهرضا

رتبه ۳۰۹

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صباغى على اصغر

سبزوار

رتبه ۳۱۰

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

تربتى احمدرضا

اراک

رتبه ۳۱۲

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سعیدى سپهر

تهران

رتبه ۳۱۳

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حبیبى احمدآبادى الهه

اردکان

رتبه ۳۱۳

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ارژنگى فاطمه

قرچک

رتبه ۳۱۴

منطقه ۳

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عیوض زاده حسن

ورامین

رتبه ۳۱۵

منطقه ۳

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ولایتى علیرضا

شیراز

رتبه ۳۱۶

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابوى احسان

بوئین زهرا

رتبه ۳۲۷

منطقه ۳

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کشاورز سهیل

شیراز

رتبه ۳۳۵

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضوى سید امین

همدان

رتبه ۳۳۷

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احمدزاده سیدرضا

دزفول

رتبه ۳۳۸

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مودى محمدامین

زاهدان

رتبه ۳۴۲

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهنود سعید

اردبیل

رتبه ۳۴۳

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

آخوندى امیرحسین

نیشابور

رتبه ۳۴۴

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

موگوئى رهام

اصفهان

رتبه ۳۴۹

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهادرى محمد

کرج

رتبه ۳۵۲

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نصیرى سهیل

بوشهر

رتبه ۳۵۸

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کاظمى فروشانى امیرحسین

اصفهان

رتبه ۳۶۳

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حاجى زمانى محمدرسول

کرمان

رتبه ۳۶۵

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مقدم علیرضا

زنجان

رتبه ۳۶۵

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ملاحسینى پریسا

اصفهان

رتبه ۳۶۷

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابراهیمى امیر محمد

دلیجان

رتبه ۳۶۷

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گندمى حسنارودى علیرضا

کاشان

رتبه ۳۷۷

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حیدرى وحید

اصفهان

رتبه ۳۷۸

منطقه ۱

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

روح افزا رضا

تهران

رتبه ۳۸۰

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نیک پرور سیدمحمد

تبریز

رتبه ۳۸۲

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خسروى فاطمه

تربت حیدریه

رتبه ۳۸۲

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خدایى تهرانى على

اصفهان

رتبه ۳۸۳

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اصغرى کوثر

مرند

رتبه ۳۸۳

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قنواتى محمد

کرج

رتبه ۳۸۸

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اسدى قجرلو ضیا

آباده

رتبه ۳۹۷

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

الغوثى میلاد

چالوس

رتبه ۳۹۸

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سپیده دم سید محمد امین

کرمانشاه

رتبه ۴۰۰

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صداقتى امین

سیرجان

رتبه ۴۰۰

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قنبرى ریحانه

شیراز

رتبه ۴۰۰

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مىرزائى محمدرضا

تبریز

رتبه ۴۰۱

منطقه ۱

مهندسی عمران|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مرادى مینو

بجنورد

رتبه ۴۰۴

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عرب زاده اسدى پارسا

سنندج

رتبه ۴۰۸

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

پورقاسمى فتیده على

لنگرود

رتبه ۴۱۰

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اخلاقى فر مرضیه

قم

رتبه ۴۱۳

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهمنى محمد

زنجان

رتبه ۴۱۹

منطقه ۲

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

امامى محرمانى عرفان

تهران

رتبه ۴۲۱

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حمیدى امیرحسین

تهران

رتبه ۴۲۴

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نیک بخت بهار

قائم شهر

رتبه ۴۲۴

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

افضلى زهرا

ساری

رتبه ۴۳۰

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سعیدى محمد مبین

محمد شهر

رتبه ۴۴۰

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جوادى مهدى

ساری

رتبه ۴۴۲

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

دولتى پارسا

تهران

رتبه ۴۴۳

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میزبانى چینى بلاغ محمدرضا

کرج

رتبه ۴۴۵

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدبیگى سلخورى رقیه

قزوین

رتبه ۴۵۰

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سهرابى زاده امیررضا

شیراز

رتبه ۴۵۱

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فخرآبادى مهدى

مشهد

رتبه ۴۵۳

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نجمى محمد

اراک

رتبه ۴۵۶

منطقه ۲

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یوسفى نیلوفر

خمینی شهر

رتبه ۴۵۹

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صدقى نیلوفر

مشهد

رتبه ۴۶۶

منطقه ۱

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

قنبرى شکرعلى کندى رضا

اهر

رتبه ۴۶۶

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضایى خیرآبادى محمد

شهرکرد

رتبه ۴۸۷

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گنجى علیرضا

تهران

رتبه ۴۹۰

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

داوودى مرضیه

شیراز

رتبه ۴۹۳

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

گلچین محمدحسین

شیراز

رتبه ۴۹۶

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریمى ساجد

تهران

رتبه ۵۰۳

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

وفابخش امین

مراغه

رتبه ۵۰۳

منطقه ۲

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عبدالغفارى مهدى

تهران

رتبه ۵۰۶

منطقه ۱

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فریادرس على

نهاوند

رتبه ۵۰۹

منطقه ۲

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عین آبادى نسترن

تهران

رتبه ۵۱۱

منطقه ۱

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ثقفى فر سپیده

اصفهان

رتبه ۵۱۵

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

توکلى فریبا

مشهد

رتبه ۵۱۶

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شیخى محمد

نورآباد

رتبه ۵۱۹

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عطایى فر مهدى

اصفهان

رتبه ۵۲۱

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رحمانى فاطمه

ورامین

رتبه ۵۲۴

منطقه ۳

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نساجى امین

اصفهان

رتبه ۵۲۸

منطقه ۱

مهندسی شیمی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

میرزازاده میلاد

تهران

رتبه ۵۳۱

منطقه ۱

مهندسی صنایع|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدقلیها امیرمحمد

قزوین

رتبه ۵۳۹

منطقه ۲

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

على بابائى حسین

ساری

رتبه ۵۴۹

منطقه ۲

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صمدى حسام

تبریز

رتبه ۵۷۶

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

افشارى محمد

ملارد

رتبه ۵۷۶

منطقه ۳

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عربى مقدم مائده سادات

کرج

رتبه ۵۷۸

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احمدى امیر محمد

تهران

رتبه ۶۰۱

منطقه ۱

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اژدرى سعید

میناب

رتبه ۶۰۳

منطقه ۳

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صادقى امیرحسین

قزوین

رتبه ۶۲۵

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهرامى صدرا

تهران

رتبه ۶۳۸

منطقه ۱

مهندسی هوافضا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بژکول حمیدرضا

قزوین

رتبه ۷۱۸

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کریم زاده على

تبریز

رتبه ۷۲۹

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کرامتى على رضا

شیراز

رتبه ۷۳۷

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

اعتضاد رضوى صبا

مشهد

رتبه ۷۳۷

منطقه ۱

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رشیدى نژاد محمدسعید

تهران

رتبه ۷۴۳

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدى کیان روژین

شیراز

رتبه ۷۷۱

منطقه ۱

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نظریان هاتف

زنجان

رتبه ۷۷۹

منطقه ۲

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عربلو شقایق

قزوین

رتبه ۷۸۳

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ابراهیمى آذر سبحان

تهران

رتبه ۷۹۱

منطقه ۱

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یوسف پور سید محسن

امیرکلا

رتبه ۷۹۱

منطقه ۲

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

تعبدى امیرحسین

شیراز

رتبه ۷۹۲

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کارگرگزکوه یاسمن

اسلام‌شهر

رتبه ۷۹۵

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

طباطبایى سیدمحمود

شیراز

رتبه ۸۰۱

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

خمیس آبادى زهرا

ملارد

رتبه ۸۰۹

منطقه ۳

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احدى علیرضا

اسلام‌شهر

رتبه ۸۱۸

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

فهمیده وحدت محمدرضا

مشهد

رتبه ۸۴۹

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

زرگرزاده کیمیا

شیراز

رتبه ۸۸۷

منطقه ۱

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ضیغمى مریم

شیراز

رتبه ۹۰۹

منطقه ۱

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عدالتى متنق پوىا

تبریز

رتبه ۹۲۰

منطقه ۱

مهندسی نفت|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

طغرلى محمدصادق

کرمان

رتبه ۹۳۱

منطقه ۲

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

بهرنگ نیما

تهران

رتبه ۹۵۰

منطقه ۱

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شفیع زاده خولنجانى على

اصفهان

رتبه ۹۸۰

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رئیسى محمدامین

قزوین

رتبه ۹۸۸

منطقه ۲

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صالحى نرگس

اصفهان

رتبه ۹۹۰

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

عنایتى مهدى

اصفهان

رتبه ۱۰۰۲

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضوى سیدصدرا

کرمانشاه

رتبه ۱۰۱۲

منطقه ۲

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حسینى بیدختى فاطمه

کرج

رتبه ۱۰۲۰

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

شیخى پردستى محمدامین

تهران

رتبه ۱۰۳۲

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

غفرانى الناز

کرج

رتبه ۱۰۶۰

منطقه ۲

ریاضیات وکاربردها|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کشمیرى فاطمه

قم

رتبه ۱۰۶۹

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

جعفرى متین

ساوه

رتبه ۱۱۵۶

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ارشادى حسین

اصفهان

رتبه ۱۱۶۸

منطقه ۱

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

حسین پور پارسا

لاهیجان

رتبه ۱۱۸۰

منطقه ۲

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

نصیرى فرناز

تهران

رتبه ۱۲۶۹

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

زیوه امیر

تهران

رتبه ۱۳۰۶

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

رضائى اصل سیدسروش

تهران

رتبه ۱۳۳۸

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

کاظمى سیدشهاب الدین

شیراز

رتبه ۱۴۱۹

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / نوبت دوم

احسن موژان

تهران

رتبه ۱۴۷۹

منطقه ۱

مهندسی موادومتالورژی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

سجادى محمدجواد

کرمان

رتبه ۱۵۳۴

منطقه ۲

فیزیک|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

احمدى مریم

تهران

رتبه ۱۶۲۸

منطقه ۱

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

یامى سجاد

مشهد

رتبه ۱۶۲۹

منطقه ۱

شیمی محض|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

مهدوى رضا

تهران

رتبه ۱۸۹۴

منطقه ۱

مهندسی دریا|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

صمدى

فردیس

رتبه ۳۲۰۷

منطقه ۲

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / نوبت دوم

نقوى

تهران

رتبه ۳۳۴۰

منطقه ۱

شیمی محض|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

پوررضایى

تهران

رتبه ۳۶۲۷

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

شیمی محض|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

ورمزیار

کرج

رتبه ۳۶۳۲

منطقه ۲

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / نوبت دوم

ملکوتى شاد

کاشان

رتبه ۳۸۲۹

منطقه ۲

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / نوبت دوم

فتح آبادى

نیشابور

رتبه ۴۱۱۴

ایثارگر( ۵درصد ظرفیت)

شیمی محض|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

محمدى

کرج

رتبه ۴۲۴۶

منطقه ۲

شیمی کاربردی|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / نوبت دوم

میرزائى

ورامین

رتبه ۴۳۱۴

منطقه ۲

شیمی محض|دانشگاه صنعتی شریف -تهران / روزانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code