خانه / گسسته / تست ریاضیات گسسته به همراه پاسخنامه
آزمون آنلاین همراه کنکور
تست گسسته

تست ریاضیات گسسته به همراه پاسخنامه

تست ریاضیات گسسته به همراه پاسخنامه تشریحی تست ها آماده شده که میتونین این نمونه سوالات ریاضیات گسسته رو در ادامه این مطلب دانلود کنین.

گسسته پیش دانشگاهی یکی از حساس ترین درس ها برای دانش آموزان رشته ریاضی هستش که با حل نمونه سوالات گسسته و تست های کنکور ریاضیات گسسته میتونین نتیجه خیلی خوبی در این درس بگیرین. با مطالعه جزوه مناسب ریاضیات گسسته و حل این تست ها میتونین نتیجه خیلی خوبی در کنکور و کنکورهای آزمایشی از جمله قلم چی ، گزینه دو ، سنجش و گاج بگیرین. بعد از آموزش کامل درس ، حل تست های باکیفیت رمز موفقیت در درس گسسته هستش.

سر فصل ها و تعداد تست ها گسسته

بخش اول: گراف ها و کاربرد آنها (۵۳ تست)

بخش دوم: نظریه اعداد (۵۳ تست)

بخش سوم: مدل های شهودی و تجسمی در ترکیبیات (۱۵ تست)

بخش چهارم: احتمال (۲۲ تست)

با مطالعه جزوه گسسته خوب و حل این تست ها امیدواریم نتیجه خوبی رو در درس گسسته پیش دانشگاهی بگیرین

حتما بخوانید  دانلود کنکور سراسری تجربی 92 داخل کشور + پاسخنامه تشریحی

مبحث ترکیبیات در ریاضیات گسسته

مشکل خیلی بچه ها پیدا نکردن جزوه مناسب برای مبحث ترکیبیات در ریاضیات گسسته هست. ما جزوه مناسبی رو برای مبحث ترکیبیات گسسته پیش دانشگاهی آماده کردیم که میتونین این جزوه رو از اینجا مشاهده و دانلود کنین.

گزینه دو و مجموعه آموزشی گام اول

تست های این مجموعه توسط موسسه گزینه دو آماده شده و از جدیدترین سری آموزشی گزینه دو تحت عنوان “گام اول” هستند. این تست ها دارای پاسخنامه جامع تشریحی هستن که یکی از نقاط قوت این مجموعه هستند.

گزینه دو

مطالب زیادی از مجموعه گام اول گزینه دو در سایت قرار گرفته که میتونین این مطالب رو از اینجا مشاهده و دانلود کنین

دانلود مجموعه تست ریاضیات گسسته

رمز: www.hkonkoor.com

 

*پی نوشت*

تذکر مهم : هرگونه استفاده مادی از مطالب سایت همراه کنکور در سایت های دیگر ، ممنوع بوده و سایت همراه کنکور هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد. تنها راه استفاده از مطالب سایت همراه کنکور نشر به صورت رایگان ، بدون تغییر در محتوای فایل و با ذکر منبع لینکدار می باشد

تذکر مهم : اگر شما معلم هستید و تمایل دارین جزوه شما در سایت همراه کنکور قرار بگیره ، ایمیلی رو تحت عنوان “جزوه” به آدرس mrh_haghighi@yahoo.com ارسال کنین تا ایمیل شما پس از بررسی از لحاظ کیفیت در صورت تایید مشاوران در سایت قرار بگیره.

 

حتما بخوانید  مجموعه تست زیست 2 به همراه پاسخنامه تشریحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code