خانه / فیزیک / جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی
جزوه فیزیک 1 پیش دانشگاهی

جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

همراه کنکور جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی رو براتون آماده کرده که میتونین این جزوه رو در ادامه این مطللب از سایت ما دانلود کنین.

جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی یکی از جزوه های بسیار خوب هستش که به روش نکته و تست توسط بهادر کامران نگارش شده و از درسنامه و تست های خیلی خوب و غنی ای برخوردار هستش. این جزوه یکی از جزوه های بسیار خوب برای کنکوری ها هستش. جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی برای درس فیزیک کنکوری های هر دو رشته ریاضی و تجربی مناسب هستش. جمع آوری جزوه ها و تست های مناسب یکی از دغدغه های کنکوری ها و دانش آموزان هستش که همراه کنکور همواره تلاش کرده تا با ارائه بهترین جزوه ها و تست ها و فیلم های آموزشی و همچنین دیگر منابع آموزشی ، این دغدغه رو رفع کنه و تامین منابع مطالعاتی کنکور و دبیرستان دغدغه کنکوری ها و دانش آموزان نباشه.

حتما بخوانید  دانلود کنکور سراسری تجربی 92 داخل کشور + پاسخنامه تشریحی

مباحث موجود در این جزوه فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

در این جزوه حرکت نوسانی و موج مکانیکی به روش نکته و تست جمع بندی شده که یکی از بهترین روش ها برای جمع بندی درس فیزیک هستش.

 

دانلود جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

رمز: www.hkonkoor.com

 

تذکر مهم : هرگونه استفاده مادی از مطالب سایت همراه کنکور در سایت های دیگر ، ممنوع بوده و سایت همراه کنکور هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد. تنها راه استفاده از مطالب سایت همراه کنکور نشر به صورت رایگان ، بدون تغییر در محتوای فایل و با ذکر منبع لینکدار می باشد

تذکر مهم : اگر شما معلم هستید و تمایل دارین جزوه شما در سایت همراه کنکور قرار بگیره ، ایمیلی رو تحت عنوان “جزوه” به آدرس [email protected] کنین تا ایمیل شما پس از بررسی از لحاظ کیفیت در صورت تایید مشاوران در سایت قرار بگیره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code