خانه / فیزیک / جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی
آزمون آنلاین همراه کنکور
جزوه فیزیک 1 پیش دانشگاهی

جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

همراه کنکور جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی رو براتون آماده کرده که میتونین این جزوه رو در ادامه این مطللب از سایت ما دانلود کنین.

جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی یکی از جزوه های بسیار خوب هستش که به روش نکته و تست توسط بهادر کامران نگارش شده و از درسنامه و تست های خیلی خوب و غنی ای برخوردار هستش. این جزوه یکی از جزوه های بسیار خوب برای کنکوری ها هستش. جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی برای درس فیزیک کنکوری های هر دو رشته ریاضی و تجربی مناسب هستش. جمع آوری جزوه ها و تست های مناسب یکی از دغدغه های کنکوری ها و دانش آموزان هستش که همراه کنکور همواره تلاش کرده تا با ارائه بهترین جزوه ها و تست ها و فیلم های آموزشی و همچنین دیگر منابع آموزشی ، این دغدغه رو رفع کنه و تامین منابع مطالعاتی کنکور و دبیرستان دغدغه کنکوری ها و دانش آموزان نباشه.

حتما بخوانید  نکاتی در مورد ویژگی های مطالعه مناسب

مباحث موجود در این جزوه فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

در این جزوه حرکت نوسانی و موج مکانیکی به روش نکته و تست جمع بندی شده که یکی از بهترین روش ها برای جمع بندی درس فیزیک هستش.

 

دانلود جزوه جمع بندی حرکت نوسانی و موج مکانیکی فیزیک ۱ پیش دانشگاهی

رمز: www.hkonkoor.com

 

تذکر مهم : هرگونه استفاده مادی از مطالب سایت همراه کنکور در سایت های دیگر ، ممنوع بوده و سایت همراه کنکور هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد. تنها راه استفاده از مطالب سایت همراه کنکور نشر به صورت رایگان ، بدون تغییر در محتوای فایل و با ذکر منبع لینکدار می باشد

تذکر مهم : اگر شما معلم هستید و تمایل دارین جزوه شما در سایت همراه کنکور قرار بگیره ، ایمیلی رو تحت عنوان “جزوه” به آدرس mrh_haghighi@yahoo.com ارسال کنین تا ایمیل شما پس از بررسی از لحاظ کیفیت در صورت تایید مشاوران در سایت قرار بگیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code