خانه / فایل ها / جزوه / زبان / دانلود رایگان فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور (قسمت اول)
فیلم زبان

دانلود رایگان فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور (قسمت اول)

فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور رو براتون آماده کردیم و میتونین این فیلم ها رو به صورت رایگان از همراه کنکور دانلود کنین.مدرس این دوره کیاوش فراهانی یکی از دبیران برجسته و نام آشنای زبان کنکور کشور.دانلود در ادامه مطلب

فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور کنکور توسط جناب آقای کیاوش فراهانی به صورت رایگان برای شما آماده دانلود شده و میتونین این فیلم ها رو از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

جلسه ١ -> جمع بندی گرامر زبان انگلیسی سوم دبیرستان استاد کیاوش فراهانی گرامر زبان انگلیسی سوم دبیرستان را در یک ساعت به طور کامل جمع بندی نمودند به طوری که بعد از توضیح و تدریس هر موضوع تست های مهم کنکوری ( از کنکور سراسری ) را تجزیه و تحلیل نمودند.

دانلود قسمت ۱ فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت عالی (۴۸۳ مگابایت)

دانلود قسمت ۱ فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت بالا(۱۶۳ مگابایت)

دانلود قسمت ۱ فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت ۳۶۰ (۱۱۳ مگابایت)

دانلود قسمت ۱ فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت متوسط (۶۶ مگابایت)

دانلود قسمت ۱ فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت پایین ۱۴۴ (۵۱ مگابایت)

 

تذکر مهم : هرگونه استفاده مادی از مطالب سایت همراه کنکور در سایت های دیگر ، ممنوع بوده و سایت همراه کنکور هیچگونه رضایتی در این مورد ندارد. تنها راه استفاده از مطالب سایت همراه کنکور نشر به صورت رایگان ، بدون تغییر در محتوای فایل و با ذکر منبع لینکدار می باشد

تذکر مهم : اگر شما معلم هستید و تمایل دارین جزوه شما در سایت همراه کنکور قرار بگیره ، ایمیلی رو تحت عنوان “جزوه” به آدرس mrh_haghighi@yahoo.com ارسال کنین تا ایمیل شما پس از بررسی از لحاظ کیفیت در صورت تایید مشاوران در سایت قرار بگیره.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code