خانه / فایل ها / جزوه / زیست شناسی / آزمون های دوره ای زیست – قسمت های 1 تا 4(بروزرسانی در 2 آذر)
آزمون های دوره ای زیست

آزمون های دوره ای زیست – قسمت های 1 تا 4(بروزرسانی در 2 آذر)

آزمون های دوره ای زیست تالیف دکتر عمارلو و دکتر چلاجور یکی از بهترین منابع دوره و جمع بندی فصول مختلف زیست هستش.شما میتونین این آزمون ها رو ماهانه به صورت رایگان از سایت ما دانلود کنین.این آزمون ، آزمون پایان مردادماه می باشد.دانلود در ادامه مطلب

آزمون های دوره ای زیست شناسی تالیف دکتر علی محمد عمارلو و دکتر محمد چلاجور دو نفر از بزرگترین اساتید کنکور برای شما طراحی شده و میتونین برای جمع بندی فصول مختلف زیست شناسی از این آزمون ها استفاده کنین.

آزمون های دوره ای زیست (قسمت اول – فصول 1 تا 5 سال دوم)

در این آزمون که مربوط به پایان مرداد ماه می باشد فصول 1 تا 5 سال دوم مورد سوال قرار گرفته و به آنها پاسخ تشریحی کامل داده شده. شما میتونین این آزمون ها رو به صورت رایگان از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

دانلود آزمون دوره ای زیست – پایان مرداد ماه

رمز: www.hkonkoor.com

آزمون های دوره ای زیست (قسمت دوم – کل سال دوم)

در این آزمون که مربوط به پایان شهریور ماه می باشد کل سال دوم مورد سوال قرار گرفته و به آنها پاسخ تشریحی کامل داده شده. شما میتونین این آزمون ها رو به صورت رایگان از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

دانلود قسمت دوم آزمون دوره ای زیست(پایان شهریور)

رمز: www.hkonkoor.com

آزمون های دوره ای زیست (قسمت سوم – کل سال دوم + فصل 1 سال سوم + فصل 1 سال چهارم)

در این آزمون که مربوط به پایان مهرماه  می باشد کل سال دوم + فصل 1 سال سوم + فصل 1 سال چهارم مورد سوال قرار گرفته و به آنها پاسخ تشریحی کامل داده شده. شما میتونین این آزمون ها رو به صورت رایگان از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

دانلود قسمت سوم آزمون دوره ای زیست(پایان مهر)

رمز: www.hkonkoor.com

آزمون های دوره ای زیست (قسمت چهارم – کل سال دوم + فصول 1 و 2 و 3 سال سوم + فصول 1 و 2 سال چهارم)

در این آزمون که مربوط به پایان آبان ماه می باشدکل سال دوم + فصول 1 و 2 و 3 سال سوم + فصول 1 و 2 سال چهارم مورد سوال قرار گرفته و به آنها پاسخ تشریحی کامل داده شده. شما میتونین این آزمون ها رو به صورت رایگان از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

دانلود قسمت چهارم آزمون دوره ای زیست(پایان آبان)

رمز: www.hkonkoor.com

همراه کنکور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code