خانه / فایل ها / جزوه / زبان / دانلود رایگان فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور (قسمت اول)
فیلم زبان

دانلود رایگان فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور (قسمت اول)

فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور رو براتون آماده کردیم و میتونین این فیلم ها رو به صورت رایگان از همراه کنکور دانلود کنین.مدرس این دوره کیاوش فراهانی یکی از دبیران برجسته و نام آشنای زبان کنکور کشور.دانلود در ادامه مطلب

فیلم جمع بندی زبان انگلیسی کنکور کنکور توسط جناب آقای کیاوش فراهانی به صورت رایگان برای شما آماده دانلود شده و میتونین این فیلم ها رو از سایت همراه کنکور دانلود کنین.

جلسه ١ -> جمع بندی گرامر زبان انگلیسی سوم دبیرستان استاد کیاوش فراهانی گرامر زبان انگلیسی سوم دبیرستان را در یک ساعت به طور کامل جمع بندی نمودند به طوری که بعد از توضیح و تدریس هر موضوع تست های مهم کنکوری ( از کنکور سراسری ) را تجزیه و تحلیل نمودند.

دانلود قسمت 1 فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت عالی (483 مگابایت)

دانلود قسمت 1 فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت بالا(163 مگابایت)

دانلود قسمت 1 فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت 360 (113 مگابایت)

دانلود قسمت 1 فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت متوسط (66 مگابایت)

دانلود قسمت 1 فیلم جمع بندی زبان کنکور با کیفیت پایین 144 (51 مگابایت)

 

تذکر مهم : هرگونه استفاده مادي از مطالب سايت همراه کنکور در سايت هاي ديگر ، ممنوع بوده و سايت همراه کنکور هيچگونه رضايتي در اين مورد ندارد. تنها راه استفاده از مطالب سايت همراه کنکور نشر به صورت رايگان ، بدون تغيير در محتواي فايل و با ذکر منبع لينکدار مي باشد

تذکر مهم : اگر شما معلم هستید و تمایل دارین جزوه شما در سایت همراه کنکور قرار بگیره ، ایمیلی رو تحت عنوان “جزوه” به آدرس mrh_haghighi@yahoo.com ارسال کنین تا ایمیل شما پس از بررسی از لحاظ کیفیت در صورت تایید مشاوران در سایت قرار بگیره.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code